تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تبلیغات


فرمول چسب ،فرمولاسیون چسب،طریقه ساخت چسب کاغذ دیواری، طریقه ساخت چسب کفاشی،روش تولید چسب

 

فرمول ساخت چسب‌ها

 

مواد پليمري

 

بایستی گفت همگي چسب ها حاوي پليمر می باشند يا اینکه پليمرها در زمان سخت شدن چسب‌ها از طریقه واکنش شيميايي پليمر شدن سیرصعودی داشته ياپليمر شدن تراکميحاصل مي‌گردد. عملکردپليمرها به گونه ای می باشد که در چسب‌ها باعث قدرت چسبندگي مي‌ شود.


بایستی دانست که پليمرها با تغییر دما ویسکوریته آنها نیز تغییر می کند (پلیمر در دماهای بالا روان مي‌گردند) بنابر این محصول بعلت این خاصیت خود در حلال‌هاي مناسب حل مي‌گردد. این خاصيت تغییر ویسکوز در دماهای متفاوت یک امر اساسی در تولید چسب های حرارتی(خاصیت روان شدگی در این نوع چسب ها) و تولید چسب های بر پایه حلال (خاصيت حل شوندگي آنها نیز در این نوع چسب ها) می باشد  . بایستی نوجه داشت که پليمرهاي شبکه‌اي در صورت گرم شدن جريان نمي‌يابند، بلکه ممکن است در حلال‌ها متورم گردند، ولي حل نمي‌شوند. تقریباً تمامي چسب‌هاي ساختماني ، از نوع پلیمرهای شبکه‌اي می باشند، زيرا باعث گردد تا از ایجاد تغيير شکل های ازجانب بارهای ثابت جلوگیری گردد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دیگر محصولات شرکت شیمی آسیا گستر و همچنین اطلاع از قیمت فرمول و تماس با ما اینجا کلیک کنید.  

 

 

 

ورود به کانال تلگرام